nt. rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania „Działania na rzecz osób niepełnosprawnych w 2026 r.”
Zarząd Powiatu Chełmińskiego, na swym posiedzeniu w dniu 13.05.2026 r., po zapoznaniu się z informacją Komisji Konkursowej na temat oceny merytorycznej ofert organizacji pozarządowych na wsparcie realizacji zadania „Działania na rzecz osób niepełnosprawnych w 2026 r.”, przyznał następujące dotacje dla:
1. Stowarzyszenia Ludzie-Ludziom z Chełmna – kwotę 20.000 zł z przeznaczeniem na organizację obozu szkoleniowo-terapeutycznego Gentle Teaching (G-T) dla dzieci dotkniętych niepełnosprawnością intelektualną i autyzmem wraz z rodzinami, Ośrodek Wypoczynkowy „Rytebłota”,
2. Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Światełko Nadziei z Chełmna – kwotę 10.000 zł z przeznaczeniem na realizację zadania pn. „Niepełnosprawni – nie – gorsi V edycja”.
